Przyjęcia

Dolce Vita gwarantuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podeście do klienta podczas organizacji imprez.

Organizujemy przyjęcia według uznania klienta – Wesela, wykwintne bankiety, Komunie, urodziny, chrzciny, stypy itp. oraz imprezy w formie regionalnej biesiady, to zaledwie wierzchołek na górze naszej oferty.

Oprawa wizualna oraz bogate menu jest przygotowywane indywidualnie, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Organizujemy także imprezy okolicznościowe typu urodziny, rocznice ślubów, chrzciny, komunie itd.

Chcesz zarezerwować termin przyjęcia?
Prosimy o kontakt z nami tel. 502 648 369

 

Ustroń Restauracja Dolce Vita. Beskidy / Beskid Śląski.

Wesela

Wesela

Wyborna kuchnia, błoga cisza, zielona przestrzeń i klimatyczna sala – to nasz przepis na Wasze wymarzone wesele. Oddajemy do Państwa dyspozycji klimatyzowaną salę, która pomieści 120 osób oraz 70 miejsc noclegowych w hotelu na wyłączność. Dla nas nie istnieje minimalna ilość gości przy rezerwacji wesela. To Wy decydujecie — kameralna uroczystość czy większe wesele? Jeśli marzy Wam się ślub plenerowy, zapraszamy Was do zorganizowania go w naszej altanie pod koronami drzew w pobliżu obiektu.

Sesja ślubna podczas wesela?
W najbliższej okolicy czekają na Was las, bulwary rzeki Wisły, łąka oraz w nieco dalszej słonecznikowe pole, szklarnia i góry – wszystko w Waszym zasięgu. Organizację każdego wesela traktujemy jako osobne przedsięwzięcie. Dzięki indywidualnemu podejściu możecie zaplanować Wasze wesele po swojemu lub w stylu slow wedding – każde Wasze życzenie jest dla nas wyzwaniem, któremu chcemy sprostać.

Dla tych Par, które zdecydują się na organizacje wesela w tygodniu, czyli od niedzieli do czwartku rabaty!

Restauracja Dolce Vita: Wesela Ustroń, Sala Weselna w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Urodziny

Urodziny

Okrągłe urodziny, rocznica czy spotkanie po latach? Każda okazja jest idealnym powodem, by świętować w wyjątkowy sposób! Taneczna impreza do białego rana lub uroczysta kolacja to tylko niektóre propozycje imprez, jakie możecie u nas zorganizować.

Ustroń Restauracja Dolce Vita: Urodziny, Imprezy Urodzinowe w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Komunie/Konfirmacje

Komunie/Konfirmacje

Komunia Święta czy Konfirmacja to wydarzenia, którym towarzyszy uroczysty nastrój. Jest to ważny dzień nie tylko dla dziecka, ale dla całej rodziny. Oddajcie się beztroskiemu świętowaniu i powierzcie nam organizację tego istotnego wydarzenia. Oprócz pysznego menu i zielonego otoczenia zapewniamy także profesjonalną obsługę.

Ustroń Restauracja Dolce Vita: Komunie / Konfirmacje w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Chrzciny

Chrzciny

Chrzciny to idealna okazja dla świeżo upieczonych rodziców, by celebrować ten wyjątkowy czas w gronie rodziny i przyjaciół przy uroczystym obiedzie lub podczas dłuższego spotkania. Możliwość dopasowania menu sprawi, że Wasze przyjęcie przebiegnie w cudownej atmosferze. Dla najmłodszych czekają u nas kącik zabaw, duża przestrzeń na zewnątrz oraz plac zabaw.

Ustroń Restauracja Dolce Vita: Chrzciny w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Stypy

Stypy

Spotkania pożegnalne w gronie najbliższych to nie tylko okazja by uroczyście i z szacunkiem wspominać bliską osobę. To jednocześnie szansa ugoszczenia dalszych członków rodziny i przyjaciół, którzy pokonali daleką drogę, by móc wspólnie uczestniczyć w uroczystości konsolacji.

Ustroń Restauracja Dolce Vita: Stypy w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Panieńskie/Kawalerskie

Panieńskie/Kawalerskie

Wieczory kawalerskie i panieńskie stały się już obowiązkowym elementem planowanego wesela! U nas zorganizujecie niezapomniany wieczór lub weekend przyszłej Pani Młodej, lub Panu Młodemu. Plan tego wydarzenia ustalacie Wy, a my z naszej strony proponujemy Wam nasz 8-osobowy domek lub salę, która pomieści 30 osób. Naszym atutem jest lokalizacja, która zapewni Wam prywatność i niezapomniany klimat.

Ustroń Restauracja Dolce Vita: Panieńskie / Kawalerskie w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Przejdź do góry strony