Wesela

Wesela

Przyjęcia

Wyborna kuchnia, błoga cisza, zielona przestrzeń i klimatyczna sala – to nasz przepis na Wasze wymarzone wesele. Oddajemy do Państwa dyspozycji klimatyzowaną salę, która pomieści 120 osób oraz 70 miejsc noclegowych w hotelu na wyłączność. Dla nas nie istnieje minimalna ilość gości przy rezerwacji wesela. To Wy decydujecie — kameralna uroczystość czy większe wesele? Jeśli marzy Wam się ślub plenerowy, zapraszamy Was do zorganizowania go w naszej altanie pod koronami drzew w pobliżu obiektu.

Sesja ślubna podczas wesela?
W najbliższej okolicy czekają na Was las, bulwary rzeki Wisły, łąka oraz w nieco dalszej słonecznikowe pole, szklarnia i góry – wszystko w Waszym zasięgu. Organizację każdego wesela traktujemy jako osobne przedsięwzięcie. Dzięki indywidualnemu podejściu możecie zaplanować Wasze wesele po swojemu lub w stylu slow wedding – każde Wasze życzenie jest dla nas wyzwaniem, któremu chcemy sprostać.

Dla tych Par, które zdecydują się na organizacje wesela w tygodniu, czyli od niedzieli do czwartku rabaty!

Restauracja Dolce Vita: Wesela Ustroń, Sala Weselna w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Urodziny

Urodziny

Okrągłe urodziny, rocznica czy spotkanie po latach? Każda okazja jest idealnym powodem, by świętować w wyjątkowy sposób! Taneczna impreza do białego rana lub uroczysta kolacja to tylko niektóre propozycje imprez, jakie możecie u nas zorganizować.

Komunia Święta czy Konfirmacja to wydarzenia, którym towarzyszy uroczysty nastrój. Jest to ważny dzień nie tylko dla dziecka, ale dla całej rodziny. Oddajcie się beztroskiemu świętowaniu i powierzcie nam organizację tego istotnego wydarzenia. Oprócz pysznego menu i zielonego otoczenia zapewniamy także profesjonalną obsługę.

Ustroń Restauracja Dolce Vita: Komunie, Konfirmacje w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Komunie/Konfirmacje

Komunie/Konfirmacje

Chrzciny

Chrzciny

Chrzciny to idealna okazja dla świeżo upieczonych rodziców, by celebrować ten wyjątkowy czas w gronie rodziny i przyjaciół przy uroczystym obiedzie lub podczas dłuższego spotkania. Możliwość dopasowania menu sprawi, że Wasze przyjęcie przebiegnie w cudownej atmosferze. Dla najmłodszych czekają u nas kącik zabaw, duża przestrzeń na zewnątrz oraz plac zabaw.

Stypy

Stypy

Spotkania pożegnalne w gronie najbliższych to nie tylko okazja by uroczyście i z szacunkiem wspominać bliską osobę. To jednocześnie szansa ugoszczenia dalszych członków rodziny i przyjaciół, którzy pokonali daleką drogę, by móc wspólnie uczestniczyć w uroczystości konsolacji.

Panieńskie/Kawalerskie

Panieńskie/Kawalerskie

Wieczory kawalerskie i panieńskie stały się już obowiązkowym elementem planowanego wesela! U nas zorganizujecie niezapomniany wieczór lub weekend przyszłej Pani Młodej, lub Panu Młodemu. Plan tego wydarzenia ustalacie Wy, a my z naszej strony proponujemy Wam nasz 8-osobowy domek lub salę, która pomieści 30 osób. Naszym atutem jest lokalizacja, która zapewni Wam prywatność i niezapomniany klimat.

Przejdź do góry strony