Przyjęcia

Dolce Vita gwarantuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podeście do klienta podczas organizacji imprez.

Organizujemy przyjęcia według uznania klienta – Wesela, wykwintne bankiety, Komunie, urodziny, chrzciny, stypy itp. oraz imprezy w formie regionalnej biesiady, to zaledwie wierzchołek na górze naszej oferty.

Oprawa wizualna oraz bogate menu jest przygotowywane indywidualnie, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Organizujemy także imprezy okolicznościowe typu urodziny, rocznice ślubów, chrzciny, komunie itd.

Chcesz zarezerwować termin przyjęcia?
Prosimy o kontakt z nami tel. 502 648 369

 

Ustroń Restauracja Dolce Vita. Beskidy / Beskid Śląski.

Wesela

Wesela

Wyborna kuchnia, błoga cisza, zielona przestrzeń i klimatyczna sala – to nasz przepis na Wasze wymarzone wesele. Oddajemy do Państwa dyspozycji klimatyzowaną salę, która pomieści 120 osób oraz 70 miejsc noclegowych w hotelu na wyłączność. Dla nas nie istnieje minimalna ilość gości przy rezerwacji wesela. To Wy decydujecie — kameralna uroczystość czy większe wesele? Jeśli marzy Wam się ślub plenerowy, zapraszamy Was do zorganizowania go w naszej altanie pod koronami drzew w pobliżu obiektu.

Sesja ślubna podczas wesela?
W najbliższej okolicy czekają na Was las, bulwary rzeki Wisły, łąka oraz w nieco dalszej słonecznikowe pole, szklarnia i góry – wszystko w Waszym zasięgu. Organizację każdego wesela traktujemy jako osobne przedsięwzięcie. Dzięki indywidualnemu podejściu możecie zaplanować Wasze wesele po swojemu lub w stylu slow wedding – każde Wasze życzenie jest dla nas wyzwaniem, któremu chcemy sprostać.

Dla tych Par, które zdecydują się na organizacje wesela w tygodniu, czyli od niedzieli do czwartku rabaty!

Restauracja Dolce Vita: Wesela Ustroń, Sala Weselna w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Urodziny

Urodziny

Okrągłe urodziny, rocznica czy spotkanie po latach? Każda okazja jest idealnym powodem, by świętować w wyjątkowy sposób! Taneczna impreza do białego rana lub uroczysta kolacja to tylko niektóre propozycje imprez, jakie możecie u nas zorganizować.

Ustroń Restauracja Dolce Vita: Urodziny, Imprezy Urodzinowe w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Komunie/Konfirmacje

Komunie/Konfirmacje

Komunia Święta czy Konfirmacja to wydarzenia, którym towarzyszy uroczysty nastrój. Jest to ważny dzień nie tylko dla dziecka, ale dla całej rodziny. Oddajcie się beztroskiemu świętowaniu i powierzcie nam organizację tego istotnego wydarzenia. Oprócz pysznego menu i zielonego otoczenia zapewniamy także profesjonalną obsługę.

Ustroń Restauracja Dolce Vita: Komunie / Konfirmacje w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Chrzciny

Chrzciny

Chrzciny to idealna okazja dla świeżo upieczonych rodziców, by celebrować ten wyjątkowy czas w gronie rodziny i przyjaciół przy uroczystym obiedzie lub podczas dłuższego spotkania. Możliwość dopasowania menu sprawi, że Wasze przyjęcie przebiegnie w cudownej atmosferze. Dla najmłodszych czekają u nas kącik zabaw, duża przestrzeń na zewnątrz oraz plac zabaw.

Ustroń Restauracja Dolce Vita: Chrzciny w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Stypy

Stypy

Spotkania pożegnalne w gronie najbliższych to nie tylko okazja by uroczyście i z szacunkiem wspominać bliską osobę. To jednocześnie szansa ugoszczenia dalszych członków rodziny i przyjaciół, którzy pokonali daleką drogę, by móc wspólnie uczestniczyć w uroczystości konsolacji.

Ustroń Restauracja Dolce Vita: Stypy w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Panieńskie/Kawalerskie

Panieńskie/Kawalerskie

Wieczory kawalerskie i panieńskie stały się już obowiązkowym elementem planowanego wesela! U nas zorganizujecie niezapomniany wieczór lub weekend przyszłej Pani Młodej, lub Panu Młodemu. Plan tego wydarzenia ustalacie Wy, a my z naszej strony proponujemy Wam nasz 8-osobowy domek lub salę, która pomieści 30 osób. Naszym atutem jest lokalizacja, która zapewni Wam prywatność i niezapomniany klimat.

Ustroń Restauracja Dolce Vita: Panieńskie / Kawalerskie w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Uroczystości własne

Uroczystości własne

Zjazd rodzinne, zloty fanów i inne wydarzenia

Chcesz zorganizować uroczystość? Opowiedz nam o swoim pomyśle i razem stwórzmy wydarzenie szyte na miarę. Takiego rodzaju wydarzeniem mogą być np:

Zloty fanów to wydarzenia, podczas których pasjonaci danej dziedziny gromadzą się, aby wspólnie celebrować swoje zainteresowania. Często organizowane są przez społeczności online lub stowarzyszenia, które skupiają entuzjastów danej tematyki. Podczas zlotów fani mają okazję spotkać się z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach, wymienić się doświadczeniami, dyskutować na tematy związane z ich pasją oraz uczestniczyć w różnego rodzaju imprezach. Organizowaliśmy już zloty motocyklistów, Mistrzostwa Polski lekarzy w łowieniu na spinning czy zlot fanów Adama Małysza.

Zjazdy rodzinne, czyli spotkania, podczas których członkowie danej rodziny gromadzą się, aby spędzić czas razem, podzielić się wspomnieniami i wzmocnić więzi rodzinne. Zazwyczaj odbywają się one w określonych okresach, takich jak święta, rocznice czy specjalne wydarzenia rodzinne. Zjazdy mogą być organizowane w różnych formach, od kameralnych spotkań po większe imprezy z noclegami. Podczas zjazdów rodzinnych często organizuje się wspólne posiłki, zabawy, gry i konkursy dla dzieci i dorosłych, a także czasami prezentacje zdjęć czy filmów z poprzednich spotkań rodzinnych. 

Warsztaty - interaktywne sesje lub spotkania, które mają na celu przekazanie wiedzy, umiejętności lub doświadczenia w konkretnej dziedzinie. Warsztaty mogą dotyczyć różnorodnych dziedzin, takich jak sztuka, nauka, biznes, technologia, zdrowie czy rozwój osobisty. Mogą być prowadzone przez specjalistów w danej dziedzinie lub osoby posiadające doświadczenie praktyczne. Często warsztaty skupiają się na konkretnych tematach lub umiejętnościach i są dostosowane do potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników. Jesteście ciekawi jakie warsztaty odbywały się u nas? Joga dla kobiet, warsztaty rozwoju osobistego z trenerem czy spotkania z autorami książek. 

Ustroń Restauracja Dolce Vita: Uroczystości własne w Ustroniu, Beskidy / Beskid Śląski.

Przejdź do góry strony