Biznes

miejsce, gdzie potrzeby biznesu spotykają się ze zrozumieniem

Spotkania biznesowe i uroczystości firmowe
Spotkania biznesowe niekiedy wymagają neutralnego gruntu. Miejsca, które nie narzuca z góry pozycji rozmówców, lecz pozwala na podkreślenie partnerskich relacji i otwartości na argumenty. Miejsca takiego jak Restauracja Dolce Vita, gdzie potrzeby biznesu spotykają się ze zrozumieniem.

Biuro bywa przestrzenią bezpieczną. Emocjonalnie sterylną i jasno podkreślającą „kto tu rządzi”. Czy jednak każdą umowę o współpracy podpisuje się w tak prostych okolicznościach? Coraz częściej na miejsce spotkań biznesowych i rekrutacyjnych wybierane są lokale zapewniające swobodę rozmowy połączoną z dyskrecją.

Dyskrecja i elegancja
W Restauracji Dolce Vita dla ludzi biznesu przygotowaliśmy specjalne miejsce, umożliwiające prowadzenie rozmów w miłym, kameralnym wnętrzu, wydzielonym ze wspólnej przestrzeni sali restauracyjnej. Miejsce nie tylko przyjazne, wygodne i atrakcyjne. Przede wszystkim zapewniające dyskrecję bez posmaku skrytości oraz przyjemność płynącą ze smaków i aromatów dobrej kuchni.

Okazje małe i duże
Celebrowanie udanego startu w przetargu? Odpoczynek po żmudnych negocjacjach?
A może po prostu wspólna kawa podczas przerwy w pracy? Niezależnie od okazji, Restauracja Dolce Vita może spełnić Państwa oczekiwania tak pod względem znakomitego menu, jak też eleganckiego wystroju i atmosfery miejsca. U nas mogą Państwo wypocząć i zrelaksować się w każdych okolicznościach.

Uroczystości firmowe
Z powodzeniem organizujemy także świąteczne, jubileuszowe oraz okolicznościowe imprezy firmowe. W Restauracji Dolce Vita spotkacie się Państwo nie tylko z miłą i profesjonalną obsługą wydarzenia. Pomożemy również w wyeksponowaniu materiałów wizualnych i nośników reklamowych, w sprawnym lub uroczystym rozdaniu prezentów oraz upominków świątecznych bądź wręczeniu specjalnych nagród dla wyróżniających się pracowników. Pod względem obsługi spotkania mogą Państwo oczekiwać z naszej strony zaangażowania i pełnego zrozumienia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są tego typu wydarzenia. Nie tylko z perspektywy zarządzania relacjami pracowniczymi.
Także z uwagi na wartość działań, które mają na celu wzmocnienie utożsamiania się kadry pracowniczej z marką i miejscem pracy.
 

Jak dokonać rezerwacji?
Jeśli pragniecie Państwo skorzystać z oferty Restauracji Dolce Vita – czujemy się zaszczyceni! Zapewniamy, że dołożymy starań, by Państwa spotkanie było naprawdę wyjątkowe. Zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście, kontaktu telefonicznego pod numerem +48 502 648 369 lub wysłania wiadomości e-mail na adres: kontakt@dolce-vita.pl.
Aby zapewnić Państwu profesjonalną i szybką odpowiedź, uprzejmie prosimy o przygotowanie kilku wstępnych informacji na temat spotkania: termin spotkania, godziny rezerwacji, ilość uczestników, wymagania względem menu, wymagania względem sali.
Uzyskawszy od Państwa wskazane informacje, będziemy mogli przedstawić Państwu propozycję menu i napojów oraz dokonać wstępnej rezerwacji dużej sali, lub nowo oddanej małej kameralnej.

Przejdź do góry strony